ПерсоналАктив :: Система Управління Персоналом
Інтелектуальна система управління персоналом нового покоління ПерсоналАктив дозволяє не тільки автоматизувати всі базові HRM-функції, але головне – допомагає оптимізувати бізнес-процеси організації у частині ефективного управління персоналом.

ПерсоналАктив
— це концентрований інтелект і досвід HRM-експертів, що вже сьогодні може працювати на Вас!


Чому ПерсоналАктив?

Потрібно підвищити ефективність роботи персоналу й оптимізувати його склад?
ПерсоналАктив забезпечить HRM-експертизу й оптимізацію бізнес-процесів у частині ефективного управління персоналом підприємства!

Потрібна централізована система управління персоналом організації?
ПерсоналАктив забезпечить автоматизацію і системний підхід до зведення всіх HRM-завдань організації у централізоване цілісне рішення та допоможе перетворити в єдину управлінську команду топ-менеджерів, лінійних менеджерів і HR-фахівців!

Необхідно економне рішення для роботи в умовах кризи?
ПерсоналАктив забезпечить вирішення Ваших HRM-завдань уже сьогодні з мінімальними фінансовими витратами – оптимальні ціни, можливість розстрочки платежу!

 

Завантажити презентацію у форматі PowerPoint


Особливості та переваги системи управління персоналом ПерсоналАктив

Чим ПерсоналАктив корисний для розвитку бізнесу?

ПерсоналАктив допомагає перетворювати персонал на актив організації. Однак пам'ятайте, коли ми говоримо про персонал, приумножувати актив – це не значить механічно нарощувати кількість, а значить – підвищувати цінність!

Для якого масштабу організації оптимальне використання ПерсоналАктив?

ПерсоналАктив – високо-адаптивна система, яка може бути налагоджена для ефективного використання в організаціях будь-якого масштабу з чисельністю персоналу від декількох десятків до десятків тисяч чоловік.

Яка користувальницька структура ПерсоналАктив?

Система управління персоналом ПерсоналАктив – забезпечує максимальну ефективність роботи HR-фахівців, допомагає зробити з лінійних менеджерів – управлінців у повному сенсі цього слова і надає можливість топ-менеджерам елегантно курирувати весь цикл HRM в організації.

Які найважливіші HRM-функції автоматизує і які завдання допомагає вирішувати ПерсоналАктив?

Серед найважливіших HRM-завдань, розв'язуваних за допомогою ПерсоналАктив – організаційний дизайн, підбор і оцінка персоналу, управління мотивацією та компенсаціями, управління кадровим резервом і навчанням персоналу, кадрове діловодство. Можливості...

Які інновації у функціональності ПерсоналАктив очікують керівників?

ПерсоналАктив – це не тільки оптимізація процесу управління персоналом, але й підвищення ефективності управління організацією у цілому. Подробиці у розділі АктивКонтроль.

Що робити з раніше створеними базами даних та іншим використовуваним ПЗ?

Будь-які раніше створені бази даних, які мають відношення до підбору і управління персоналом, можуть бути автоматично перенесені на платформу ПерсоналАктив. Крім того, може бути зроблена системна інтеграція ПерсоналАктив з іншим ПЗ, у межах потреб організації.

Наскільки складним і трудомістким є впровадження й обслуговування ПерсоналАктив?

Система управління персоналом ПерсоналАктив – вимагає незначних зусиль користувача як на стадії впровадження, так і у процесі подальшої експлуатації. Крім того, технічна підтримка ПерсоналАктив організована на високому рівні. Підтримка...

Яка цінова політика реалізації ПерсоналАктив?

ПерсоналАктив – наукомістке ПЗ, наділене високим рівнем HRM-експертизи. При цьому наша маркетингова і цінова політика побудовані таким чином, що ПерсоналАктив доступний для організації будь-якого масштабу, яка готова інвестувати розумні гроші у свій розвиток. Купити...