Купити

Наша маркетингова та цінова політика побудовані таким чином, що ПерсоналАктив є доступним для організації будь-якого масштабу, яка готова інвестувати розумні гроші у свій розвиток.

При цьому для організацій, які реалізують програми антикризового менеджменту, ми пропонуємо пільгові умови придбання програмного забезпечення з розстроченням платежів.

Зверніть увагу, що після придбання обслуговування та технічна підтримка ПерсоналАктив перші 6 місяців здійснюється – безкоштовно.


Прейскурант
Дійсний з… Україна
HRM-система «ПерсоналАктив»
+ «профілі посад»
20.12.2010 р. скачати
Бібліотека E-learning 220.12.2010 р. скачати


Визначитися з вибором автоматизованої HRM-системи, підібрати систему, яка оптимально підходить саме для вашої організації – завдання не з простих. Розібратися в багатьох тонкощах автоматизації управління персоналом і зробити правильний вибір Вам допоможе стаття, посилання на яку приводиться нижче. Стаття написана не нами, але думку автора ми багато у чому поділяємо:
Як обрати систему автоматизації управління підприємством [Березовський Сергій, компанія "ЭнТехЭко"].

Ми виступаємо за здорову конкуренцію і хотіли б, щоб наші клієнти робили свій вибір з «відкритими очима». Тому ми пропонуємо Вам також ознайомитися з порівняльною таблицею передових систем управління персоналом, відібраних для зіставлення функціональних можливостей журналом «Управління персоналом – Україна» (стаття «Огляд програм для автоматизації HRM», № 11 (194) за листопад 2009 р.).