Про компанію

Актив Консалтинг Груп (ACG) – група компаній, що спеціалізуються у галузі оптимізації організаційних бізнес-процесів і їх автоматизації.

ACG працює на українському ринку з 2000 року. За цей час як експертна організація ACG взяла участь у розробці ряду українських і російських систем автоматизації управління персоналом.

Накопичені за ці роки знання та досвід, а також практика масштабних впроваджень систем автоматизації на підприємствах дозволили ACG у 2009-2010 роках завершити роботу зі створення власної авторської розробки – Інтелектуальної HRM-системи «ПерсоналАктив».

Не зупиняючись на досягнутому, навесні 2010 року ACG вивела на ринок новий інноваційний проект www.HRMTools.org – онлайн оцінка та навчання.

Технології й досвід, накопичені ACG за 10 років роботи у галузі управління персоналом і профорієнтації, дозволили також створити унікальну профорієнтаційну систему, яка у липні 2010 року запатентована як АРМ «ПрофКонсультант» і на даний момент масово впроваджена у регіональних структурах Державної служби зайнятості України (www.PROFCONSULTANT.com.ua).

Усвідомлюючи значущість впровадження професійного підходу й інноваційних рішень у галузі організаційного будівництва для підвищення ефективності бізнесу, ми визначили місію ACG – зробити професійний підхід і автоматизацію в сфері HRM доступними для кожної організації.

Приємно також відзначити, що запропоновані ACG технології активно застосовуються й позитивно зарекомендували себе у комерційних і державних організаціях (відгуки):
- Райффайзен Банк Аваль
- Київський міський центр зайнятості стор 1, стор 2

Наші партнери:

Впровадження HRM-системи «ПерсоналАктив» передбачає не тільки автоматизацію процесу управління персоналом, але також дає можливість скористатися іншими ноу-хау у галузі кадрового менеджменту. Зокрема, для надання додаткових наукомістких сервісів ми уклали такі партнерські угоди:

• з розробки профілів посад – з одним з лідерів російського ринку методичного консалтингу та розробки готових HR-рішень у галузі управління персоналом – компанією Бізнес-Фактор (www.busіnes-factor.ru).

• з розробки електронних навчальних курсів (E-Learnіng) – з одним з лідерів російського ринку дистанційного навчання – компанією Competentum (www.competentum.ru).