Електронні навчальні курси (E-learning)

HRM-система «ПерсоналАктив» пропонує в якості інструмента навчання та розвитку персоналу – професійні електронні навчальні курси (E-learning), що відповідають високим стандартам якості й ефективності.

Оскільки розробка подібних навчальних курсів – специфічний наукомісткий напрямок, ми уклали партнерську угоду з одним з лідерів російського ринку дистанційного навчання – компанією Competentum (www.competentum.ru).

Компанія Competentum має величезний досвід подібних розробок, широку пропозицію (бібліотеку) готових навчальних курсів, а також відповідні до стандарту ISO 9001:2000 процеси виробництва й партнерські статуси Microsoft (Gold Certified Partner), IBM (Business Partner), HP (Business Partner), Sun (iforce Partner).

Загальний перелік навчальних курсів різної спрямованості розділений на ряд тематично згрупованих «лінійок» курсів. Нижче представлені демо-версії найбільш затребуваних з них:

» Переглянути повний перелік курсів

Електронний навчальний курс (e-learning) являє собою структурований матеріал по тій або іншій темі, що вирішує заздалегідь визначені завдання навчання. Використання бібліотеки електронних курсів – це довгострокове фінансове вкладення, результати якого завжди залишаються усередині компанії. Це – навчання за допомогою інтерактивних курсів без відриву від робочого місця, це керованість і контроль за ходом навчання і його результатами, це гнучкість і мобільність у доборі змісту навчальних програм, які повинні підбудовуватися під поточні завдання й еволюціонувати разом з бізнесом компанії.

Інтерактивні електронні курси підходять для швидкого масового навчання персоналу компаній. Електронні курси можуть використовуватися для навчання у компаніях, побудови змішаних програм корпоративного навчання, а також для самоосвіти.

Бібліотека електронних навчальних курсів була створена на основі наступних принципів:

Стислість

Будь-який інтерактивний навчальний курс, що входить у нашу електронну бібліотеку, можна вивчити на робочому місці за 4-8 годин. Інформація в електронних курсах представлена у доступній і лаконічній формі, відрізняється інформаційною насиченістю теоретичного й практичного матеріалу та використанням різноманітних методичних і дидактичних прийомів у його викладі. Процес навчання з використанням інтерактивних електронних курсів проходить динамічно, з мінімальними часовими витратами.

Науковість

Курси, що входять до складу бібліотеки електронних курсів, розроблені для дорослих людей, на основі принципів і методів андрогогіки (науки про навчання дорослих людей).

Гнучкість

До складу бібліотеки серії Бізнес входять електронні курси різної тематики, що дозволяють задовольнити практично будь-яку потребу компанії у навчанні, формувати різні програми навчання виходячи з потреб компанії.

Практична спрямованість

В електронних курсах усі теоретичні аспекти розглянуті через призму практичних ситуацій, що є оптимальним методом при організації корпоративного навчання.

Професіоналізм

Залучення до процесу створення електронних курсів досвідчених викладачів і тренерів підвищує якість курсів. Подібний досвід розробки сценаріїв електронних курсів, який практикує наша компанія, дає найкращі результати. Досвід викладача, поєднаний з інноваційними технологіями передачі знань, дає максимальний ефект від навчання за допомогою інтерактивних електронних курсів.

Універсальність

Наші інтерактивні курси відповідають міжнародним стандартам представлення електронних навчальних курсів і можуть бути інтегровані в усі сучасні системи дистанційного навчання.

РОЗРОБКА ЕКСКЛЮЗИВНИХ (УНІКАЛЬНИХ) НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ

Якщо у клієнта виникає потреба в розробці ексклюзивних (унікальних) навчальних курсів, то ми можемо запропонувати два способи розв'язання цього завдання:

  • По-перше, Ви можете замовити розробку будь-якого навчального курсу нам.
  • По-друге, Ви можете зробити це самостійно за допомогою спеціального інструмента розробки електронних курсів Competentum.АВТОР. Він поєднує в собі простоту у використанні й функціональність, що дозволяє фахівцям у предметній галузі створювати професійні електронні курси, що відповідають найвищим вимогам.

Крім того, за бажанням клієнта ми можемо здійснити переклад будь-якого навчального курсу на українську мову!